Wyślij wiadomość
Dom O nas

Teaminfo

profil firmy

 

Założona w 1995 roku firma Chengdu CQMEC Machinery & Equipment Co., Ltd (Omecfire) specjalizuje się w produkcji i eksporcie produktów przeciwpożarowych w Chinach od ponad 25 lat.Omecfire z powodzeniem zbudował wydajny system administracyjny oraz doświadczony zespół sprzedaży i zarządzania w branży.

 

Naszymi głównymi produktami są gaśnice i butle gazowe. Becides dostarczamy również wąż strażacki, szafę na gaśnicę, bęben na wąż strażacki i tak dalej. Wszystkie te produkty są w dużej mierze eksportowane do Europy, Ameryki Południowej, Meksyku i Bliskiego Wschodu z niezawodną jakością i konkurencyjne ceny.

 

Teraz Omecfire uzyskał aprobatę UL / ULC i BSI EN3 dla gaśnic. Zgodnie z wytycznymi systemu zarządzania jakością ISO9001 mamy ścisłą kontrolę jakości od zaopatrzenia w surowce, przez produkcję, po kontrolę jakości i wysyłkę.

 

Dzięki silnemu zespołowi badawczo-rozwojowemu i innowacyjnym możliwościom możemy produkować gaśnice zgodnie z życzeniem klienta.Mam nadzieję na nawiązanie z tobą wielu korzystnych relacji.

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół

Firma Omecfire została założona w 1995 roku i do tej pory ma ponad 25-letnie doświadczenie w produkcji i eksporcie sprzętu przeciwpożarowego, w szczególności do ognia

gaśnice.

Zaczynając od działalności w krajach europejskich, a następnie rozszerzając się na kraje Ameryki Południowej, a następnie na kraje Bliskiego Wschodu, a później do krajów Ameryki Środkowej i Meksyku z produktami dobrej jakości, konkurencyjnymi cenami i obsługą zorientowaną na klienta, Omecfire zdobywa dobrą reputację wśród klientów i wielu naszych klientów to wieloletni partnerzy. Rynek wciąż się rozwija.

Z biegiem czasu Omecfire wkłada również wiele wysiłku w poszerzanie asortymentu i poprawę jakości produktów. Kilka lat temu uzyskaliśmy aprobatę UL i BSI i nigdy nie przestajemy się uczyć i doskonalić.

Chengdu CQMEC Machinery & Equipment Co., Ltd 
Chengdu CQMEC Machinery & Equipment Co., Ltd 
Chengdu CQMEC Machinery & Equipment Co., Ltd 
Chengdu CQMEC Machinery & Equipment Co., Ltd 
Chengdu CQMEC Machinery & Equipment Co., Ltd 
Chengdu CQMEC Machinery & Equipment Co., Ltd 
1 2 3 4 5 6
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Bliski Wschód

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : Omecfire

Coroczne wyprzedaże : 25,000,000-32,000,000

Rok założenia : 1995

pc Export : 90% - 100%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Chengdu CQMEC Machinery & Equipment Co., Ltd  Certyfikaty Chiny Chengdu CQMEC Machinery & Equipment Co., Ltd  Certyfikaty Chiny Chengdu CQMEC Machinery & Equipment Co., Ltd  Certyfikaty Chiny Chengdu CQMEC Machinery & Equipment Co., Ltd  Certyfikaty